«Агрохолдинг Авангард» звинувачують в створенні смороду в місті Херсон | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Агрохолдинг Авангард» звинувачують в створенні смороду в місті Херсон

Автор   /  09/08/2018  /  

Сильний неприємний запах в місті Херсон, на який вже декілька днів скаржаться жителі всіх районів міста, спричинений виробничою діяльністю «Агрохолдингу Авангард», який спеціалізується на виробництві курячих яєць та продуктів їх переробки, повідомляє  на своїй сторінці в Facebook директорр департаменту екології і природніх ресурсів Херсонської ОДА Юрий Попутько.

«Причиною неприємного запаху в місті на нашу думку є несанкціоновані місця розміщення курячого посліду на території Степанівської та Зеленівської сільрад. Порушником чинного природоохоронного законодавства та причиною сморіду в місті є виробнича діяльність птахо-господарського підприємства ПАТ «Агрохолдинг Авангард» у с. Східне», — зазначив він.

Попутько розповів, що під час виїзду на можливе джерело смороду у місті було виявлено машину яка вивантажувала послід на відкритий ґрунт в необробленому стані. В результаті чого, на місце події була викликана поліція.

В свою чергу «Авангард» не визнає причетність птахофабрики в Херсонській області до розкидання курячого посліду та пов’язаного з ним запаху.

««Авангард» дотримується чинного природоохоронного законодавства та норм щодо функціонування птахофабрик. Компанія володіє всіма необхідними дозволами (в тому числі експлуатаційним дозволом, дозволами на викиди), а підприємство в с. Східне Білозерського району Херсонської області регулярно проходить необхідні перевірки контролюючими органами» — йдеться в повідомленні компанії.

Також, директор філії Чорнобаївка ВАТ «Агрохолдинг Авангард» Андрій Чирков додав, що 60% курячого посліду з птахофабрики, що знаходиться в с. Східне Херсонської області, підприємство утилізує на заводі з виробництва біогазу, який розташований, як і фабрика в 30 кілометрах від міста Херсон.

«Такий завод було введено в експлуатацію “Авангардом” в 2016 році спеціально для потреб утилізації і переробки курячого посліду в біогаз. Завод має ліцензію на виробництво електроенергії, дозвіл на викиди і є членом енергоринку, тому постачає енергію херсонцям. 40% курячого посліду підприємство продає місцевим фермерам, землі яких розташовано в тому числі і недалеко від птахофабрики. Підприємці самостійно приймають рішення щодо використання придбаного посліду”, — додав директор філії.

Про компанію:

Агрохолдинг «Авангард» – українська агропромислова компанія. Спеціалізується на виробництві яєць та сухих яєчних продуктів. І є найбільшим експортером цих продуктів з України.

Авангард входить в групу компанії «Ukrlandfarming».Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →