Агрохолдинг «НІБУЛОН» збільшить потужності зі зберігання зернових | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг «НІБУЛОН» збільшить потужності зі зберігання зернових

Автор   /  10/08/2018  /  

Фото: філія «Хортиця» ТОВ СП «НІБУЛОН»

До початку наступного 2019/2020 маркетингового року ТОВ СП «НІБУЛОН» планує збільшити потужності зі зберігання с/г культур на 5-ох перевантажувальних терміналах у Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях, повідомляє прес-центр компанії.

Зокрема потужності збільшяться на таких філіях:

  • «Вознесенська», на 22 тис. тонн;
  • «Новоодеська», на 10 тис. тонн;,
  • «Кам’янка-Дніпровська», на 16 тис. тонн;
  • «Хортиця», на 16,5 тис. тонн;
  • «Голопристанська», на 20 тис. тонн.

Також, в наступному році будуть збудовані додатково 2 об’єкти з потужністю зберігання до 96 тис. тонн кожен: Мар’янське (Дніпропетровська обл.), Тернівці (Запорізька обл.).

Крім того, в повідомленні йдеться про те, що агрохолдинг наразі завершив монтаж металоконструкцій додаткових ємностей для зберігання зерна на 20 тис. тонн філії «Кременчуцька», що на Полтавщині. Та ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс ємністю 43 тис. тонн, що знаходиться на території перевантажувального термінала у місті Миколаїв.

Загальний обсяг зберігання зернових компанії ТОВ СП «НІБУЛОН» — 2 млн. тонн.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн тонн на рік.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →