«Агротон» придбав у «Кернела» елеватор потужністю 15 тис. тонн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Агротон» придбав у «Кернела» елеватор потужністю 15 тис. тонн

Автор   /  04/09/2018  /  

ПрАТ «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон» агрохолдингу «Агротон» в серпні 2018 р. закрила операцію з придбання у «Кернела» елеватора потужністю 15 тис. тонн в Сіверську (Бахмутський р-н, Донецька область), повідомляється в звіті «Агротону» на Варшавській фондовій біржі.

Згідно повідомлення, в червні цього року «Агротон» здійснив передоплату за елеватор в розмірі 489 тис. дол. США.  Загальна вартість операції склала  630 тис. дол. США.

Відповідно до даних держреєстру, ТОВ «Сіверський елеватор» було зареєстровано 6 червня 2018 року в Полтаві зі статутним капіталом 17,325 млн. грн. Безпосереднім засновником виступило ТОВ «Кернел-трейд». В даний час підприємство перереєстровано в Києві, його власником являється «Сільськогосподарська виробнича фірма» Агротон «. Безпосередньо в самому Сіверську Бахмутського району Донецької області знаходиться лінійний елеватор Полтавського ХПП з потужністю зберігання 15,3 тис. тонн.

Про компанії:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє понад 600 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Група компаній «Агротон» — вертикально інтегрований український агрохолдинг, заснований в 1992 році. Займається вирощуванням, переробкою, зберіганням та продажом зернових і олійних культур, а також, виробництвом і реалізацією продукції тваринництва. Компанія обробляє 118 тис. га. землі в Луганській і Харківській областях.

Вам також може сподобатися...

Що кажуть лідери президентської гонки про агросектор та земельну реформу перед виборами

Прочитайте більше →