Цукровий гігант Астарта-Київ отримав фінансування від Кредобанк | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Цукровий гігант Астарта-Київ отримав фінансування від Кредобанк

Автор   /  29/08/2018  /  

Фото: Співзасновник і генеральний директор агропромислового холдингу «Астарта» — Віктор Іванчик

«Кредобанк» підписав угоду про фінансування одного із найбільших агропромислових холдингів України – «Астарта-Київ». Загальна сума кредиту складе 34,85 млн. грн., строком на 24 місяці. Кредит буде використаний на поповнення обігових  коштів підприємств які входять в холдинг, повідомляє Finance.ua

З компанією «Астарта-Київ», «Кредобанк» співпрацює вперше.

«Традиційно найбільшою популярністю в агровиробників користуються продукти на фінансування виробничих циклів, тобто короткі кредити на поповнення обігових коштів. Кредитування агросектору є одним із стратегічних напрямків роботи «Кредобанку», і нам особливо приємно що наші продукти обирають такі провідні компанії ринку як агропромисловий холдинг «Астарта»», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ ПАТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

Робота в агросекторі є одним з ключових напрямків діяльності банку. Перевагою пропозицій від «Кредобанку», є спрощений процес подачі заявок на кредит, швидкість прийняття рішення, можливість надання інвестиційних кредитів та наявність спільних програм з дилерами сільськогосподарської техніки. Окрім того, банк пропонує гарні умови придбання у фінансовий лізинг сільськогосподарської техніки закордонного і вітчизняного виробництва для юридичних та фізичних осіб підприємців –у гривні. Завдяки успішній діяльності з партнерами, у 2018 році вже передано у лізинг понад 140 одиниць сільськогосподарської техніки – повідомляє «Кредобанк»

Про компанію:

Астарта-Київ (входить в ASTARTA Holding N.V.) – вертикально-інтегрований агропродхолдинг, який працює в сфері цукрового і сільськогосподарського виробництва з 1993 року. Засновник і генеральний директор — Віктор Іванчик. Земельний банк агрохолдингу складає — 250 тисяч га.

Основні види діяльності компанії:

  • вирощування буряку;
  • вирощування зернових та олійних культур;
  • виробництво цукру і супутніх продуктів;
  • виробництво молока та м’яса;
  • переробка сої;
  • виробництво біогазу.

Функціональні підрозділи «Астарти» розташовані в Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській та Черкаській областях.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →