«Прометей» збільшив приймання зернових на 30% | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Прометей» збільшив приймання зернових на 30%

Автор   /  24/08/2018  /  

Фото: Рафаель Гороян

Елеватори ГК «Прометей» за 2017/2018 МР прийняли від постачальників 730 тис. тонн зернових. У порівнянні з минулим маркетинговим роком потік зерна на елеватори компанії виріс на 30%, йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що 41% із загального обсягу прийнятої продукції склали олійні (соняшник, соя) і 59% — зернові (ячмінь, пшениця, ріпак, кукурудза).

На збільшення обсягів перевалки зерна в 2017/2018 МР позитивно вплинула модернізація елеваторів, яка дозволила збільшити швидкість приймання зернових, а також налагоджені довірчі партнерські відносини з виробниками. Сьогодні торгові представники «Прометея» працюють по всій Україні і постійно нарощують клієнтську базу. Слід зазначити, що торговий відділ вийшов на більш високий рівень за рахунок збільшення кількості торговців і підвищення їх професіоналізму.

Також стабільному приросту товарообігу групи «Прометей» сприяє чесний підхід в наданні послуг, розвинена інфраструктура для відвантаження зерна на залізничний та автомобільний транспорт, використання високотехнологічного обладнання зарубіжних і вітчизняних виробників.

«Сучасні технології доробки і зберігання зерна дають можливість елеваторів приймати зерно різної якості і вологості з подальшим доведенням до експортних кондицій, що гарантує експорт зернових і олійних культур на рівні світових стандартів», — зазначив керівник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Про компанію:

Група компаній “Прометей” заснована в 1994 році Рафаелем Горояном. Компанія володіє мережею елеваторів в різних частинах України – Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій, Запорізькій і Київській областях, а також сучасним автопарком зерновозів і сертифікованими лабораторіями.

До групи компаній входять ТОВ  “Прометей» — зерноторгова компанія, ТОВ Прометей — Елеватор,  ТОВ Виробнича компанія «Прометей.

“Прометей” здійснює продаж, транспортування і реалізацію сировинної продукції. Також компанія надає фінансові, логістичні послуги, реалізує ефективні стратегії з управління ризиками.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →