«ГРЕЙН ТРАНСШИПМЕНТ» розпочинає будівництво восьми барж для перевезення зерна по річці | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«ГРЕЙН ТРАНСШИПМЕНТ» розпочинає будівництво восьми барж для перевезення зерна по річці

Автор   /  24/11/2018  /  

Зліва направо: Євген Ігнатенко, Олександр Григоренко.

ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ», в грудні 2018 року, розпочне будівництво серії барж нового проекту для перевезень зернових вантажів по річці, повідомив комерційний директор компанії — Євген Ігнатенко, для видання «Порти України»

«У цьому році ми модернізували баржу «Грейн-1», і вона вже успішно працює на Дніпрі. Це модернізована баржа-майданчик завдовжки більш ніж 73 метри, з осадкою 1,8 метра і місткістю 1000 тонн. Наразі, ми приступили до реалізації наступного проекту. На суднобудівному заводі в Ізмаїлі ми закладаємо першу баржу, осадка баржі складе 3,1 метра, валова місткість — 3100 тонн, довжина — 79,4 метра. До наступного сезону плануємо модернізувати в цілому 8 подібних барж. Також, плануємо, що усі баржі будуть модернізовані на підприємстві «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС». Побудований флот дозволить збільшити перевезення зерна по Дніпру », — розповів комерційний директор «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» Євген Ігнатенко.

 «Ми також розраховуємо на підтримку світових фінансових структур, таких, як ЄБРР», — додав директор компанії Олександр Григоренко.

Про компанію:

Назва компанії «Grain-Transshipment» — дослівно перекладається як перевантаження зерна.  Компанія ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» надає повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті, включаючи агентування, експедирування, фрахтові послуги, послуги з організації морських, річкових, автомобільних та залізничних перевезень в сегменті генеральних, негабаритних, великовагових, навалювальних та інших вантажів. Також, підприємство надає послуги митного брокера та сюрвеєрські послуги.

Підприємство було засноване в місті Миколаїв.

На даний момент, в компанії працює понад 50 кваліфікованих співробітників. Підприємство володіє річковим та морським флотом, а також, двома перевантажувальними комплексами на річках Дніпро та Південний Буг.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →