«Комплекс»Агромарс» через суд планує стягнути з ПАТ «Київобленерго» 6,8 млн. грн. | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Комплекс»Агромарс» через суд планує стягнути з ПАТ «Київобленерго» 6,8 млн. грн.

Автор   /  08/08/2018  /  

Виробник курятини «Агромарс» планує відсудити у енергопостачальної компанії ПАТ «Київобленерго» 6,8 млн. грн., як компенсацію за загибель курятини через відключення електрики на підприємстві в жовтні минулого року. Про це повідомляє сайт «Енергореформа».

Відповідно постанові Київського апеляційного господарського суду про відкриття апеляційного провадження, оприлюдненого 26 липня 2018 року, рішенням Господарського суду Київської області від 20 квітня «Агромарс» в задоволенні позову про відшкодування збитків відмовлено повністю. «Комплекс «Агромарс» з рішенням не погодився і подав апеляцію.

Розгляд справи в Київському апеляційному господарському суді відбудеться — 18 вересня 2018 року.

Нагадуємо, раніше в листопаді минулого року Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів зафіксувала звалище трупів загиблої птиці недалеко від філії «Гаврилівський птахівничий комплекс» холдингу «Агромарс». Тоді директор «птахівника» причиною даного явища назвав відключення електроенергії місяцем раніше.

Про компанію:

ТОВ «Комплекс Агромарс» — холдингова компанія, великий виробник курятини в Україні. Заснований в 1998 році. Продукція компанії реалізується під торговою маркою «Гаврилівські курчата»

Основні напрямки виробництва: вирощування курчат на м’ясо; вирощування пшениці, кукурудзи та сої.

Компанія володіє 35 тис. га землі в Київській, Харківській, Житомирській областях.

Вам також може сподобатися...

Посівна 2019: Всі райони Миколаївської області долучились до весняно-польових робіт

Прочитайте більше →