Куди йдуть бюджетні кошти? Компанія Косюка отримала ще 187 мільйонів гривень з держбюджету | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Куди йдуть бюджетні кошти? Компанія Косюка отримала ще 187 мільйонів гривень з держбюджету

Автор   /  23/08/2018  /  

ТОВ «Вінницька птахофабрика», яка входить до структури холдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрія Косюка, 15 серпня отримала 187 мільйонів гривень бюджетних дотацій, повідомляє Економічна Правда, посилаючись на веб портал Є-дата.

epravda.com.ua

 

Кошти виділені на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів. Загалом на подібну програму в бюджеті України в 2018 році передбачено 2,3 млрд. гривень.

epravda.com.ua

 

Окрім «Вінницької птахофабрики», ще 22 млн. грн. отримало ТОВ «Аграрна компанія 2004», яка належить народному депутату Сергію Лабазюку (депутатська група «Воля народу»).

У 2018 році ще одне підприємство Юрія Косюка — «Зернопродукт МХП» — також отримало дотацію з бюджету, на утримання корів молочного напряму. Сума такої дотації становила 5 млн. гривень.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

Миронівський хлібопродукт — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →