Найбільший зерновик Чернігівської області виділив 47 млн. грн. на ремонт дороги | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Найбільший зерновик Чернігівської області виділив 47 млн. грн. на ремонт дороги

Автор   /  18/08/2018  /  

Фото: елеватор ТОВ «Земля і Воля»

Леонід Яковишин, генеральний директор ТОВ «Земля і воля», профінансує виконання робіт з поточного середнього ремонту дороги Козелець-Бобровиця в межах Бобровицького району, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Загальний обсяг виділених коштів приватною особою – 47,6 млн. грн.

Роботи по ремонту відбуваються рамках меморандуму про інвестиційне співробітництво, підписаного між Службою автомобільних доріг в Чернігівській області і ТОВ «Земля і Воля».

На час виконання ремонтних робіт, що займе приблизно місяць, з 8 серпня 2018 року дану ділянку дороги перекрито (км 23+345 — км 35+266).

Про компанію:

ТОВ «Земля і воля» — створено в 2000 році. Засновник — герой України Леонід Яковишин. Являється одним з найбільших сільськогосподарських підприємств в Чернігівській області. Центральний офіс, елеватор та виробничі потужності розташовані в м. Бобровиця.

Основні види діяльності: виробництво рослинницької і тваринницької продукції, її переробка, будівництво та капітальний ремонт виробничих і житлових об’єктів, розвиток соціальної сфери, зовнішньо-економічна діяльність.

Земельний банк – 32,5 тис. га. Потужності по зберіганню зернових – 307 тис. тонн.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →