«Наша Ряба» обігнала китайських, американських, французьких та японських конкурентів в світовому рейтингу з якості курятини. | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Наша Ряба» обігнала китайських, американських, французьких та японських конкурентів в світовому рейтингу з якості курятини.

Автор   /  09/08/2018  /  

 

Мережа інвесторів FAIRR провели дослідження та підготували рейтинг найбільших в світі постачальників м’ясних та морепродуктів щодо використання антибіотиків і впливу на здоров’я людини, екологію. Відповідно рейтингу, в групу з «високим ризиком» потрапили 60% компаній вартістю 152 млрд. дол. США.

В «чорному списку» виявились гіганти харчової промисловості з Мексики, США, Росії, Китаю, Японії, Сінгапуру, Франції та Австралії. Такі, наприклад, як постачальники McDonalds и KFC — Китайська компанія Fujian Sunner та індійська Venky’s, а також, третій за величиною виробник США — Sanderson Farms.

Перші місця з «найнижчим ризиком» безпеки, зайняли виробники з Норвегії, Нової Зеландії та Фарерських островів.

Виробник курятини «Миронівський хлібопродукт» — єдина українська компанія, яка попала до даного рейтингу. Та зайняла місце в групі з «середнім ризиком». Український виробник зміг уникнути критично негативних відгуків експертів, обігнавши в рейтингу деяких китайських, американських, французьких, японських конкурентів і стати в ряд з бразильськими компаніями BRF SA і JBS S.A., шведською Scandi Standard AB, китайською WH Group Ltd та іншими.

В загальному, Україна входить до ТОП-10 найбільших постачальників м’яса птиці в світі.

Про компанію:

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП) — одна з провідних український агропромислових компаній, найбільший виробник курятини в Україні. Свою продукцію на ринку України «МХП» реалізує через торгову марку «Наша Ряба». Заснована в 1998 році Юрієм Косюк. Види діяльності підприємства: рослинництво, птахівництво, супутнє виробництво, інші с / г операції. Земельний банк МХП — 370 тис. га.

Чистий прибуток агрохолдингу в 2017 році склала 230 млн. доларів.

Миронівський хлібопродукт — перша українська агропромислова компанія, акції якої котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →