«НІКА-ТЕРА» відтепер надає повний спектр портових послуг для переробників олійних культур | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІКА-ТЕРА» відтепер надає повний спектр портових послуг для переробників олійних культур

Автор   /  29/07/2018  /  

Фото — nikatera.com

24 липня 2018 року, «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА», завантажив шротом перший теплохід за схемою «склад – судно». Теплохід PHOENIX був завантажений 11400 тоннами шроту соняшникового гранульованого, для Нідерландів, повідомляє прес-центр порту.

«МСП НІКА-ТЕРА» завершила формування повного комплексу портових послуг для підприємств, котрі спеціалізуються на переробці олійних культур. Потужності порту дозволяють паралельно з роботою власного олієперевалювального терміналу, надавати послуги із зберігання та перевалки шроту.

«З початку поточного року наш порт приступив до перевалки продукції однієї з провідних світових компаній, яка є найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії, – розповів операційний директор порту Ігор Гріднєв. – Проаналізувавши ринок і його тенденції у сфері експорту продуктів переробки олійних культур, нами прийнято рішення розширити лінійку послуг, що надаються, запустивши перевалку шроту. Упевнений, наші логістичні переваги, власні комерційні причали і сучасне технологічне обладнання дозволять «МСП НІКА-ТЕРА» зайняти свою долю в цьому ринку.»

Криті склади, призначені для підлогового зберігання продуктів переробки олійних, забезпечують одночасне зберігання близько 65 тис. тонн даної продукції. Приймання шроту може здійснюватися з авто та з/д транспорту, у кількості майже 8 тис. тонн на добу. Норма відвантаження олійних вантажів на судно складає 10 тис. тонн на добу.

Про компанію:

Морський спеціалізований порт Ніка-Тера (Sea Specialized Port ‘Nika-Tera’) — це диверсифікований порт, який надає стивідорні послуги з перевалки, зберігання, підготовки та відправки різних вантажів. Площа підхідного каналу та операційної акваторії порту становить 67,4 га. Власником порту являється Дмитро Фірташ.

В Ніка-Тера працює понад 1300 співробітників. Порт оснащений сімома причалами, загальною довжиною близько 1600 метрів з глибинами від 10,5 до 11,75 метрів.

Вантажно-розвантажувальний комплекс порту «Ніка-Тера» складається з чотирьох спеціалізованих вантажних районів:

  • перший район — спеціалізується на зернових вантажах;
  • другий — на зернових вантажах і мінеральних добривах;
  • третій — на сипучих вантажах відкритого зберігання, наливних і тарно-штучних;
  • четвертий — виключно на наливних вантажах.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →