Поліція Запоріжжя затримала злочинця, який вкрав зерна на мільйон гривень | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Поліція Запоріжжя затримала злочинця, який вкрав зерна на мільйон гривень

Автор   /  26/12/2018  /  

У четвер, 20 грудня, запорізькі поліцейські затримали злочинця який влітку 2018 року незаконно заволодів насінням соняшника, ціною понад 1 млн. гривень.

Встановлено, що 7 лютого між підприємствами Херсонської та Полтавської областей було укладено договір поставки 700 тонн соняшнику. 4 червня в межах виконання договору, була оформлена додаткова угода про перевезення чергової партії соняшника вагою 100 тонн.

Оголошення про пошук автомобіля для перевезення зерна було розміщено на одному з інтернет-порталів. Де його і побачив зловмисник. Він назвався чужим ім’ям та запропонував представнику перевезти вантаж із Херсонської області до Полтавської області. Отримавши згоду, зловмисник домовився з фірмою-перевізником.

6 червня  злочинець особисто супроводжував транспортні засоби із соняшником до елеватору в місті Василівка Запорізької області. Представники фірми не змогли зв’язатись з водіями, бо злочинець надав їм фальшиві данні.

Таким чином, правопорушник заволодів соняшником загальною вагою 87 тонн 580 кг та завдав матеріальну шкоду на суму більше 1-го мільйона гривень.

Поліцейські затримали зловмисника, 20 грудня судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →