Порт Фірташа збільшив свої потужності в очікуванні рекордного врожаю кукурудзи | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Порт Фірташа збільшив свої потужності в очікуванні рекордного врожаю кукурудзи

Автор   /  01/09/2018  /  

Фото — http://nikatera.com/

Вантажообіг «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, станом на 29.08.2018 року склав 3 млн тонн, повідомляє прес-центр компанії.

У структурі оброблених вантажів частка зернових, зернобобових та олійних культур, а також продуктів їх переробки склала 59%, навалювальних вантажів – 36%, добрив – 5%. З початку 2018 року, в порту оброблено 180 суден.

 «Традиційно, зернові залишаються для порту основним видом оброблюваних вантажів. За перші два місяці нового маркетингового року, в порту оброблено 32 судна з зерном, з обсягом перевалки 484 тисячі тонн », – зазначив операційний директор «МСП НІКА-ТЕРА» Ігор Гриднєв.

Фото — http://nikatera.com/

Крім того, порт повністю підготовлений до приймання кукурудзи нового врожаю, на яку в цьому сезоні очікується рекордний вал.

«Для максимально ефективної обробки кукурудзи, були істотно збільшені складські потужності одноразового зберігання зернових, які у результаті складають 515 тисяч тонн. На сьогоднішній день, це найбільші портові потужності за обсягом одноразового зберігання в портах Миколаївського регіону»  – підкреслив операційний директор.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →