Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Стало відомо, за скільки продали агрохолдинг «Мрія»

Автор   /  15/09/2018  /  Немає коментарів

Саудівська компанія Saudi Agricultural and Livestock Investment (SALIC) витратила 242 мільйони доларів на придбання українського агрохолдингу «Мрія». Про це повідомляє Financial Times.

За інформацією джерела, SALIC направить 242 мільйони доларів на придбання «Мрії, яка потрапила під контроль своїх кредиторів після дефолту.

Як відомо, новий інвестор планує достроково викупити єврооблігації Mriya Farming Plc, материнської компанії агрохолдингу «Мрія». Мова йде про папери на суму в більш ніж на 208 млн доларів, емітованих в рамках реструктуризації зобов’язань компанії.

Протягом двох років інвестор планує активно вкладати кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку, щоб вивести спільну операційну діяльність нової компанії на світовий рівень. Розмір інвестицій може скласти до 150 мільйонів доларів.

Як повідомив глава правління SALIC UK Халід Алабуді, дочірня компанія CFG успішно працює в Україні з 2006 року, обробляючи 45 тис. га у Львівській та Тернопільській областях.

Довідково:

SALIC заснована в 2012 році. Її єдиним акціонером є Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії. Компанія інвестує у виробництво сільськогосподарської та тваринницької продукції.

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

Вам також може сподобатися...

«Кернел» б’є власні рекорди: З початку 2018/2019 МР експортовано 4,4  млн тонн продукції

Прочитайте більше →