Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Україна скасувала продаж ДПЗКУ

Автор   /  20/08/2018  /  Немає коментарів

Фонд державного майна (ФДМ) України відмовився приватизовувати Державну продовольчо-зернову корпорацію (ДПЗКУ), повідомляє регіональне відділення ФДМ по Києву в газеті Відомості приватизації.

Відповідний наказ прийнято 7-го серпня 2018 року.

Перший заступник міністра АПК Максим Мартинюк наприкінці травня заявляв, що ДПЗКУ необхідно приватизувати, однак для цього необхідно реструктуризувати кредит Експортно-імпортного банку Китаю на $1,5 млрд. За словами Мартинюка, кредитною угодою передбачено, що будь-які зміни в структурі власності корпорації повинні погоджуватись з кредитором.

Про компанію ДПЗКУ:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створено в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державної вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.

Вам також може сподобатися...

«Укрзалізниця» відтермінувала на місяць підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення

Прочитайте більше →