«Укрлендфармінг» збільшує елеваторні потужності на Тернопільщині | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Укрлендфармінг» збільшує елеваторні потужності на Тернопільщині

Автор   /  23/08/2018  /  

Один з найбільших агрохолдингів України, «Укрлендфармінг», збільшує потужності одночасного зберігання зерна на 20 тис. тонн в с. Острів, Тернопільського р-ну, Тернопільської області. Нові ємності запустять в роботу в вересні поточного року.

Розширення потужностей для зберігання зернових культур відбувається на Тернопільському елеваторі компанії. Також, на даному об’єкті запустять власний локомотив, для транспортування вагонів до з/д станції.

«Додаткові ємності елеватора — це найсучасніше обладнання компанії GSI (США). Нові технології, які ми вже використовуємо на елеваторі, і робота забезпеченої новітньою технікою лабораторії дозволяють нам швидко приймати зерно на елеватор, підвищувати ефективність його сушіння та зберігання», — проінформував директор елеватора Олександр Махновецькій.

Про компанію:

Група компаній Укрлендфармінг (PLC UkrLandFarming) — вертикально інтегрований український агрохолдинг, заснований в 2007 році Олегом Бахматюком. Земельний банк — 570 тис. га.

Агрохолдинг обробляє 570 тис. га. землі в 22 областях України.

Чисельність персоналу — 30 тис. чоловік.

«UkrLandFarming» займається вирощуванням зернових, насіння, великої рогатої худоби, виробництвом яєць, яєчних продуктів, молока. Холдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу.



Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →