Укрветсанзавод офіційно відмовив Агромарсу в переробці відходів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Укрветсанзавод офіційно відмовив Агромарсу в переробці відходів

Автор   /  07/08/2018  /  

Сквирська філія ДП «Укрветсанзавод» офіційно відмовила Гаврилівській птахофабриці ТОВ «Комплекс Агромарс» приймати та переробляти відходи агрохолдингу, пояснюючи це надмірною завантаженістю заводу, повідомляє прес-центр компанії.

У повідомленні розповідається про те, що у серпні зупиняє свою роботу підрозділ біокормових добавок через плановий ремонт. В звязку з цим, «Агромарс» звернувся до спецпідприємств «Укрветсанзавод», з яким в агрохолдингу підписані угоди про підготовку до періоду зупинки виробництва.

Проте, Сквирська філія ДП «Укрветсанзавод» офіційно відмовила Гаврилівській птахофабриці приймати  та переробляти їхні відходи, пояснюючи це надмірною завантаженістю заводу.

«При цьому керівництво ДП «Укрветсанзавод» не вирішує питання переробки відходів підприємства на інших своїх філіях. Тим самим в «Комплексі Агромарс» штучно створюється ситуація, яка може призвести до накопичення відходів», — йдеться в повідомленні компанії.

Як результат, ТОВ «Комплекс Агромарс» офіційно звернувся до голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, з проханням розібратися в складеній ситуації і надати допомогу в її вирішенні.

Про компанію:

ТОВ «Комплекс Агромарс» — холдингова компанія, великий виробник курятини в Україні. Заснований в 1998 році. Продукція компанії реалізується під торговою маркою «Гаврилівські курчата»
Основні напрямки виробництва: вирощування курчат на м’ясо; вирощування пшениці, кукурудзи та сої.
Компанія володіє 35 тис. га землі в Київській, Харківській, Житомирській областях.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →