В Харківській області рейдери захопили фермерський елеватор | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

В Харківській області рейдери захопили фермерський елеватор

Автор   /  11/09/2018  /  

Фермерське господарство «Строгого О.Ф.» (Зміївський район, Харківська область) піддалося рейдерському нападу, повідомляє «Всеукраїнська Аграрна Рада».

У повідомленні йдеться про те, що у суботу, 8 вересня, 30 невідомих озброєних чоловіків спортивної статури в камуфляжній формі заїхали на територію елеватора, що належить ФГ «Строгого О.Ф.» і силою захопили територію елеватора. Вони закривши ворота, заблокували вхід і вихід, та почали завантажувати у свої автомобілі соняшник, що знаходився на елеваторі, для вивезення зерна в невідомому напрямку.

На місці знаходиться поліція, та всупереч цьому ситуація залишається невирішеною. Чи було відкрито кримінальне провадження невідомо.

«Справа в тому, що напередодні в державному реєстрі було змінено чинного власника і назву господарства «Строгого О.Ф.». Так, на підставі підроблених документів про перехід права власності на корпоративні права нотаріус Олександр Драгін вніс зміни до державного реєстру, згідно з якими господарство тепер називається ФГ «Слобожанські лани», а його власницею є невідома Олена Маруняк. Тобто, згідно з підробленими документами, Олександр Строгий передав їй свою частку, чого в дійсності не відбулося» пояснюється в повідомленні.

У відповідь, власник господарства Олександр Строгий офіційно звернувся до міністра юстиції України Павла Петренка, з метою зупинити рейдерське захоплення його підприємства.

«Звертаюся до Вас з великим проханням зупинити рейдерське захоплення мого фермерського господарства (ЄДРПОУ 21229706) та терміново скасувати незаконну державну реєстрацію», — йдеться звернення.

Також відомо, що ФГ «Строгого О.Ф.» готує скаргу в Комісію Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Для захисту своїх законних прав справжній власник ФГ «Строгого О.Ф.» має намір контролювати, щоб кримінальне провадження було терміново зареєстровано. Також він планує звернутися до слідчого судді для накладення арешту на майно ФГ «Строгого О.Ф.» і припинення будь-яких реєстраційних дій, щоб не допустити перепродажу, відчуження майна та нарощування боргів.

 Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →