В ПАП «Агропродсервіс» новий генеральний директор | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

В ПАП «Агропродсервіс» новий генеральний директор

Автор   /  20/08/2018  /  

Фото: Засновник ПАП «Агропродсервіс» Іван Адамович Чайківський

Засновник та Генеральний директор ПАП «Агропродсервіс» Іван Адамович Чайківський передав повноваження оперативного управління компанією Барану Андрію Степановичу.

Про це повідомив засновник підприємства на зборах з співробітниками, керівниками філій та підприємствами-партнерами, інформує прес-служба компанії.

«Після того, як я прийняв рішення більше зосередитися на суспільно-громадській діяльності та менше часу приділяти бізнесу, постало питання ефективного використання посади генерального директора. Вважаю, що команда, яку я сформував за 19 років, цілком здатна долати ті виклики, які стоять зараз перед українським бізнесом, зокрема, аграрним. І найкращим управлінцем бізнесу замкнутого виробничого циклу, який ми створювали разом, буде саме теперішній директор, мій давній партнер та щирий друг – Андрій Степанович», – розповів Іван Чайківський.

Також, Іван Адамович повідомив, що хоче присвятити свій час в більшій мірі суспільно-громадським проектам, але з бізнесу не виходить.

«Я залишаюся членом нашої команди, нашої великої родини «Агропродсервіс». Але бачу, що сьогодні аграрії області потребують консолідації сил, потребують тих знань, які я особисто здобув своїм досвідом, ціною помилок та часу. Думаю, буде справедливо, якщо я зможу застосувати свої вміння не тільки для свого підприємства, але і для інших компаній, які своєю щоденною працею зміцнюють економіку області», — додав він.

Про компанію:

ПАП «Агропродсервіс» — українське аграрне підприємство, яке об’єднує в собі 22 господарства в Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській областях. Засноване в 1999 році Іваном Адамовичем Чайківським.

Сфера діяльності компанії:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • птахівництво;
  • насінництво;
  • сфера послуг (збір та сушіння зерна).


Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →