За підсумками першої половини 2018  року дохід «ДПЗКУ» склав 6,07 млрд. грн. | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

За підсумками першої половини 2018  року дохід «ДПЗКУ» склав 6,07 млрд. грн.

Автор   /  02/08/2018  /  

Дохід ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) за підсумками січня — липня 2018  року склав 6,07 млрд. грн, що дорівнює прибутку минулого року, повідомляє прес-служба компанії.

Корпорація не втратила своїх позиції за рахунок:

  • збільшення на 39% (порівняно з аналогічним періодом минулого року) обсягів реалізації зернових культур китайському партнеру компанії ССЕС ;
  • реалізація стратегії щодо оптимізації виробничих витрат, що призвела до зросту собівартості реалізованої продукції під впливом об’єктивних факторів (неодноразове підвищення тарифів на залізничні перевезення, вартість сировини) та дозволила отримати чистий прибуток у розмірі 154,7 млн. грн.;
  • вчасна та сумлінна сплата по кредитних зобов’язаннях, згідно умов кредитного договору.

Також, ДПЗКУ в першому півріччі 2018 року перерахувала понад 606 млн. грн. авансових платежів с/г виробникам, згідно умов форвардної програми, що втричі перевищує показник минулого року аналогічного періоду.

«Наразі ДПЗКУ працює згідно стратегічного плану розвитку, залишаючись надійним державним партнером як для вітчизняних сільгоспвиробників, так і закордонних партнерів», йдеться в повідомленні.

Про компанію:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державної вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.

Вам також може сподобатися...

Що кажуть лідери президентської гонки про агросектор та земельну реформу перед виборами

Прочитайте більше →