Дев'ять правил, які допоможуть залишатися здоровими | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Життя  > 

Дев’ять правил, які допоможуть залишатися здоровими

Автор   /  15/10/2018  /  

Сьогодні більшість людей починають розуміти, що на тлі поганої екології, неякісних продуктів харчування, прискореного темпу життя та постійних стресів, здоровий спосіб життя надзвичайно необхідний. Ця тема нарешті поступово набирає популярність.

Ми зібрали дуже прості, але важливі правила, які допоможуть зберегти прекрасне здоров’я.

   1. Відмовтеся назавжди від шкідливих звичок

Куріння, надмірне вживання алкоголю, постійне вживання шкідливих продуктів, наркотики – це все, безумовно, знижують тривалість життя, погіршують здоров’я і мають негативний вплив на здоров’я ваших дітей.

   2. Ласуйте шоколадом

Всупереч думці, що шоколадні десерти приносять одні неприємності, ви повинні частіше вживати цей продукт. Чистий натуральний шоколад має багато антиоксидантів, які корисні для здоров’я і продовжують тривалість життя, борючись з вільними радикалам. Котрі в свою чергу являють собою одну з найбільш серйозних загроз.

   3. Слідкуйте за холестерином

Високий рівень холестерину є однією з причин передчасного старіння, а також значного погіршення якості життя через виникнення захворювань серця і судин. Слідкуйте за його значеннями і приймайте своєчасні заходи для його регулювання.

   4. Регулярно виконуйте фізичні вправи

Це одне з найважливіших правил. Тисячі досліджень по цій темі підтвердили, що активний спосіб життя і фізичні вправи – один з факторів, що дозволяють зберегти своє здоров’я та довголітття.

   5. Познайомтеся з вашою ДНК

Більша частина захворювань мають генетичний характер. Тому дізнайтеся, якими захворюваннями страждали ваші батьки, щоб розуміти, на які моменти варто звертати увагу. Але слід відзначити, що генетика впливає на стан здоров’я на 20-25 %, решта залежить тільки від вас.

   6. Змініть капучино на чай

Чорна кава корисна завдяки наявності антиоксидантів. Але коли кава змішується з великою кількістю свіжого молока, все виходить з-під контролю. Багато людей не розуміють, наскільки шкідливе свіже молоко для дорослих людей. Замініть свій улюблений капучино на чай, котрий набагато корисніший для здоров’я.

   7. Забудьте про газовані напої

Для тих, хто має пристрасть до солодких напоїв, – це може стати проблемою на початковому етапі, але поступово можна сформувати відвикання. Газовані напої, навіть несолодкі, завдають шкоди здоров’ю і скорочують тривалість життя через велику кількість захворювань, які вони викликають.

   8. Ходіть на профілактичні огляди

Це досить важливий пункт. Сучасні методи діагностики та лікування, дозволяють впоратися з багатьма, навіть дуже серйозними хворобами на початковому етапі їх розвитку. Тому ні в якому разі не ігноруйте профілактичні медичні огляди заради збереження власного здоров’я.

   9. Замініть білий хліб на цільнозерновий

Макаронні вироби з твердих сортів пшениці  та цільні зерна, набагато корисніші для здоров’я, ніж очищена біла мука. Хліб з цільного зерна допомагає контролювати рівень цукру, що в свою чергу захищає від діабету і серцево-судинних захворювань, а також містить клітковину, про користь якої вже говорилось багато раз.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →