Аграрії України прагнуть зустрічі з головою наглядової ради «Укрзалізниці» — УКАБ | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Аграрії України прагнуть зустрічі з головою наглядової ради «Укрзалізниці» — УКАБ

Автор   /  25/09/2018  /  

Члени асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»( УКАБ) ініціювали підписання звернення до голови наглядової ради «УЗ» Шевки Аджунера з метою зустрічі та обговорення питань щодо критичної ситуації яка склалася із відвантаженням зерна через зупинення роботи з/д станцій.

Про це повідомляє прес-служба УКАБ.

«Зернові елеватори залежні від роботи залізничних станцій на яких вони розташовані. Їх закриття призведе до порушення ефективного функціонування підприємств всього району, оскільки відсутня економічна альтернатива залізничному транспорту», — йдеться у зверненні.

Зокрема, учасників агроринку України турбують питання щодо невиконання або затримка «Укрзалізницею» заявок підприємств на подачу вагонів та локомотивів, непередбачувані підвищення тарифів та зростання часу оборотності вагонів.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця погодила шляхи оптимізації структури логістики зернових вантажів шляхом повного чи часткового закриття 99-и залізничних станцій. Включно, станції, на яких здійснюється прийом та відправка с/г продукції підприємствами елеваторного типу.

Також, повідомлялось, що ПАТ “Укрзалізниця” планує підвищити тарифи на всі види перевезень до 12% в 2019 році.

Довідково:

«Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) — головна асоціація в агропромисловому секторі України, яка об’єднує понад 100 агрокомпаній і постачальників сільгоспресурсів. Створена в 2007 році. Президент асоціації — Алекс Ліссітса. Головний офіс УКАБ знаходиться у місті Київ.

 Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →