Агрохолдинг «Мрія» закриває представницький офіс в Києві | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг «Мрія» закриває представницький офіс в Києві

Автор   /  06/12/2018  /  

Агрохолдинг «Мрія» закриває свій офіс в місті Київ. З метою підвищення ефективності роботи компанії, співробітників переводять на роботу в офіси які знаходяться в містах Тернопіль та Львів.

Про це повідомляють в прес-службі компанії, передає AgroPortal.

«У зв’язку з успішним завершенням процесу реструктуризації боргу «Мрії», більше немає необхідності в представницькому офісі компанії в м. Київ. Зараз компанія веде переговори з співробітниками щодо можливості їх переїзду на постійне місце роботи в діючі офіси в м. Тернопіль та м. Львів», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що основним завданням наступного року є підвищення ефективності виробництва, та робота безпосередньо за місцем розташування активів компанії, дозволить співробітникам оперативно реагувати на виклики та максимально залучитися до виробничого процесу.

Довідково:

«Мрія Агрохолдинг» — українська агропромислова компанія, заснована в 1992 році Іваном та Клавдією Гутами. Головний офіс — с.Васильківці, Тернопільської області. Земельний банк — 165 тис.га, в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Рівненській областях.

В 2014 році — компанія не змогла розрахуватися по кредитам і оголосила технічний дефолт.

В 2015 році — активи агрохолдингу перейшли  під контроль до кредиторів, європейських та американських інвесторів. До кінця 2015 року борг перед кредиторами склав  1,1 млрд. дол. США.

05 листопада 2018 року Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) офіційно повідомили про завершення угоди купівлі-продажу більшості с/г активів групи «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, та компанії, що мають право оренди земельного банку.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →