Агрохолдинг НІБУЛОН інвестує в ще один зерновий термінал на Херсонщині | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг НІБУЛОН інвестує в ще один зерновий термінал на Херсонщині

Автор   /  03/12/2018  /  

ТОВ СП «НіБУЛОН» планує, на протязі 5-ти років, побудувати новий перевантажувальний термінал на Дніпровсько-Бузькому лимані в селі Олександрівка, Білозерського району, Херсонської області. Про це заявив генеральний директор агрохолдингу «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський під час засідання Ради регіонального розвитку Херсонської області, повідомляє прес-центр підприємства.

«Цей порт  – велика перспектива для розвитку всієї Херсонщини. Це надскладне завдання і дуже великі інвестиції, але наша компанія спроможна це зробити лише за п’ять років. Тож, все залежить тільки від вас, еліти Херсонщини, від вашого прийняття рішення, від готовності відстоювати інтереси рідного краю перед вищими ешелонами влади», – розповів Олексій Вадатурський.

Зазначається, що одним з ініціаторів представленого проекту став голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Також, відомо, що в агрохолдингу планують в наступні два роки – переорієнтувати більшу частину своїх вантажів на Дніпро та перевозити водоймами 4 млн. тонн продукції на рік.

Наразі, в Херсонській області вже функціонують два перевантажувальні термінали компанії «НІБУЛОН» у селі Козацьке та в місті Гола Пристань. Зокрема, в планах підприємстві на 2019 рік, збільшити потужності філії «Голопристанська» на 20 тис. тонн, а також, розширити потужності цього підприємства з приймання рису.

Про компанію:

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →