Агрокомпанія «Росток-Холдинг» повністю відновила свою роботу | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрокомпанія «Росток-Холдинг» повністю відновила свою роботу

Автор   /  09/11/2018  /  

Агрокомпанія «Росток-Холдинг» повністю відновила свою роботу після 5 тижнів блокади господарства, повідомляє прес-служба підприємства.

Згідно повідомлення,  Харківський апеляційний суд, від 8 листопада 2018 року, надав дозвіл господарствам холдингу відновити збирання та відвантаження врожаю.

«Для нас найголовніше — 2 тисячі наших працівників, а разом з сім’ями — це 10 тисяч людей — знову мають роботу, гідну зарплату, можливість утримувати батьків-пенсіонерів, дітей, опалювати будинки в зимовий період», — прокоментував генеральний директор «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Станом на сьогодні, на полях, які обробляє підприємство в Сумській та Чернігівській областях незібраними залишається 15 тис. га кукурудзи.

«Ми раді відновити збір, адже не за горами погіршення погодних умов і можливі додаткові втрати врожаю — кількісні, якісні — в який вкладено чимало зусиль наших агрономічної та інженерної служб», — заявляє директор.

За попередніми даними, сума збитків холдингу від рейдерської атаки склала близько 130 млн. грн.

«Це і втрати врожайності, і погіршення якості кукурудзи в зв’язку з вимушеним затягуванням польових робіт. Також це додаткові витрати на зберігання зерна в поліетиленових рукавах. Крім того, зірвані міжнародні контракти і будуть штрафні санкції за невиконання зобов’язань перед постачальниками і покупцями. Сподіваюся, що уникнемо екологічної катастрофи, що загрожувала нашим елеваторам; в комплекси інвестовано десятків мільйонів доларів», — розповів Валерій Ласьков.

Як повідомлялось раніше, 8 жовтня, роботу усіх підприємств, що входять до групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» було заблоковано співробітниками правоохоронних органів.

Про компанію:

ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажі молока. Компанія обробляє близько 60 тис. га. в Сумській та Чернігівській областях. Чисельність персоналу – 1400 осіб.

Напрямки діяльності «РОСТОК-ХОЛДИНГ»:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • зберігання зерна;
  • зернотрейдінг.


Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →