«Аскет Шиппінг» розпочав доставку експортних зернових вантажів по Дніпру | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Аскет Шиппінг» розпочав доставку експортних зернових вантажів по Дніпру

Автор   /  10/09/2018  /  

З вересня 2018 року, портовий оператор «Аскет Шиппінг» почав надавати для своїх клієнтів нову логістичну послугу: відправка експортних зернових вантажів з центральної України через мережу власних річкових терміналів на Дніпрі, повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

З початку місяця оператор почав відвантаження перших річкових суден. Відповідно, 4 вересня на своєму річковому терміналі в Запоріжжі компанія вже завершила навантаження 2 тис. тонн пшениці на універсальне судно «Діва Марія», а 5 вересня розпочалося завантаження теплоходу «Мідногірск».

За словами заступника директора «Аскет Шиппінг» з регіонального розвитку Андрія Харченко, річковими суднами вантажі клієнтів «Аскет Шиппінг» будуть направлятися для подальшого рейдового перевантаження на морські судна типу Panamax в Чорному морі, в тому числі на банці Трутаева.

«Традиційні шляхи доставки зернових вантажів з Центральної України до морських портів мають ряд обмежень, які постійно стають більш жорсткими. Це пов’язано зі станом автодоріг, наявністю рухомого складу і тарифною політикою «Укрзалізниці «, недостатньою ємністю складів портових терміналів. Нова послуга, коли до вже традиційної лінійки послуг в морських портах, «Аскет Шиппінг» додає і переваги річкової  доставки вантажу і рейдової перевалки, дає нашим клієнтам нові переваги на дуже конкурентному експортному ринку «, — розповів Андрій Харченко.

Також, заступник директора додав, що в поточному році «Аскет Шиппінг» планує почати роботу на своїх річкових терміналів в містах Дніпро і Черкаси.

«Всі річкові термінали компанії оснащені сучасним вантажним і лабораторно-ваговим обладнанням, що дає можливість вести інтенсивне навантаження судів з оперативним проведенням аналізу якості зернових вантажів. При цьому компанія «Аскет Шиппінг» планує створити близько 30 нових робочих місць», — йдеться в повідомленні компанії.

Про компанію:

Компанія ТОВ «Аскет Шиппінг» заснована у 2007 році , розпочавши роботу в Бердянському морському порту як експедитор і судновий агент, автоперевізник і фумігатор.

В 2016 року «Аскет Шиппінг» отримала статус портового оператора.

Наразі, компанія працює в п’яти морських портах України: Бердянськ, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса і співпрацює з найбільшими зернотрейдерами.

Напрямки діяльності «Аскет Шиппінг»:

  • склади, зберігання;
  • передача в оренду вантажного автотранспорту;
  • митний брокер;
  • агентування;
  • транспортно-експедиторська діяльність.


Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →