Астарта докупила 7 тисяч своїх акцій | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Астарта докупила 7 тисяч своїх акцій

Автор   /  25/09/2018  /  

Агропромхолдинг «Астарта» в період з 17 по 21 вересня 2018 року викупив на біржі 7,07 тисяч своїх акцій, йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі.

Як зазначається, акції викуповувалися за ціною 29,85 польських злотих або близько 8,17 дол. США.  Як результат, загальна сума операції складає близько 209 тис. злотих або близько 57,7 тис. дол. США.

Уточняється, що акції були придбані відповідно до рішення прийнятого на річних загальних зборах акціонерів компанії 25 травня 2018 року. Викуп проводила Pekao Investment Banking SA.

Нагадуємо, раніше, в період з 3 по 8 вересня 2018 року агропромхолдинг  викупив на Варшавській біржі майже 4,5 тисяч своїх акцій.

Також, в період з 11 по 14 вересня 2018 року компанією на Варшавській фондовій біржі викуплено 900 своїх акцій.

Про компанію:

Астарта-Київ (входить в ASTARTA Holding N.V.) – вертикально-інтегрований агропродхолдинг, який працює в сфері цукрового і сільськогосподарського виробництва з 1993 року. Засновник і генеральний директор — Віктор Іванчик. Земельний банк агрохолдингу складає — 250 тисяч га.

Основні види діяльності компанії:

  • вирощування буряку;
  • вирощування зернових та олійних культур;
  • виробництво цукру і супутніх продуктів;
  • виробництво молока та м’яса;
  • переробка сої;
  • виробництво біогазу.

Функціональні підрозділи «Астарти» розташовані в Полтавській, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській, Харківській та Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →