«Буринський елеватор» ПАТ «ДПЗКУ» оштрафували на 4 млн. грн. | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Буринський елеватор» ПАТ «ДПЗКУ» оштрафували на 4 млн. грн.

Автор   /  07/09/2018  /  

Держекоінспекція в Сумській області розраховала збиток завданий «Буринським елеватором» ПАТ «ДПЗКУ» за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в розмірі  близько 4 млн. грн., повідомляє прес-служба відомства.

Державна екологічна інспекція в Сумській області проводячи планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на філії «Буринський елеватор» (смт. Буринь, Сумська обл.) ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» встановила, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел в період з 27 березня 2017 по 31 грудня 2017року здійснювалися без відповідного дозволу на викиди, що порушує  ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Як наслідок, інспекція розрахувала збитки, завдані державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферу, що склали — 3 879 579,79 грн. ПАТ «ДПЗКУ» пред’явлено претензію про добровільне відшкодування збитків. Також, матеріали перевірки за ознаками кримінального злочину передані в прокуратуру Сумської області.

Довідково:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.

Філія «Буринський елеватор» — надає послуги із приймання, зберігання та відвантаження зерна та насіння олійних культур.

Елеваторна потужність філії – 72 тис. тонн, складська – 27,8 тис. тонн.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →