Через агресію Росії в Азовському регіоні для українських зернотрейдерів подорожчав фрахт в портах | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Через агресію Росії в Азовському регіоні для українських зернотрейдерів подорожчав фрахт в портах

Автор   /  19/12/2018  /  

Блокування Росією кораблів в Азовському морі призвело до того, що піднялися в ціні фрахт та страхові послуги під експорт с/г продукції в українських портах, повідомив в.о. міністра АПК Максим Мартинюк, передає Agronews.

«На сьогодні ми із впевненістю можемо сказати, що ситуація в Азовському морі призвела до подорожчання фрахту суден до збільшення страхових платежів, тобто до здорожчання логістичної складової», – повідомив Мартинюк на річній прес-конференції у середу.

В.о. міністра, також, розповів, що через порти на Азовському морі проходить 5% українського аграрного експорту і у разі блокування роботи морських портів всі вантажі доведеться перенаправляти в порти Чорного моря, що «в період піку навантаження на логістику поглибило б проблеми, які сьогодні і так є в Україні, але перенаправленя вантажів не відбулося і, наразі, всі ці відправлення відбуваються».

Зокрема, Мартинюк зазначив, що, наразі, РФ продовжує створювати перешкоди для проходження кораблів в українські порти, що знаходяться на Азовському морі.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →