«Дакса Бунге Україна» побудує маштабний завод з переробки кукурудзи на Вінничиині | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Дакса Бунге Україна» побудує маштабний завод з переробки кукурудзи на Вінничиині

Автор   /  12/09/2018  /  

Компанія «Дакса Бунге Україна» побудує у Вінницькій області завод із переробки кукурудзи, його потужність складе — 100 тис. тонн на рік, повідомляє Укрінформ з посиланням на голову Вінницької ОДА Валерія Коровія.

Відомо, що підприємство побудують у селі Демківка Тростянецького району на площі 3 га. землі, а обсяги інвестицій складуть близько 14 млн. дол. США.

«Ми завершили перемовини з відомою американською компанією «Бунге», яка у партнерстві з іспанською групою компаній «Дакса» орієнтовно за рік збудують на Вінниччині підприємство з переробки кукурудзи на крупу і борошно з проектною потужністю 100 тис. тонн на рік.», — розповів голова Вінницької ОДА.

Він додав, що для переробки кукурудзи на борошно потрібне спеціальне насіння. Через це, в майбутньому передбачається співпраця з фермерами, з метою вирощування кукурудзи відповідного сорту та якості.

Передбачається, що будівництво розпочнеться у четвертому кварталі 2018 року, а ввести новозбудоване підприємство в експлуатацію планують вже в кінці 2019 року.

Також, Коровій розповів, що завод перероблятиме 300 тонн кукурудзи на день (100 тис. тонн на рік) та 80% готової продукції будуть експортувати.

Прогнозованні потужності підприємства:

  • 8 400 тонн для зберігання кукурудзи;
  • 900 тонн побічних продуктів;
  • 1000 тонн основних продуктів.

Довідково:

«Дакса Бунге Україна» створена на основі акціонерного капіталу компанії:

  • Група компаній «Дакса» (Dacsa Maiserial Espanolas, S.A.) — європейський переробник кукурудзи та рису. Основний офіс компанії знаходиться у місті Валенсія (Іспанія);
  • Компанія «Бунге» (Bunge, Ltd) — американська агропромислова компанія. Штаб-квартира розташована в Нью-Йорку, США. Найбільший в світі виробник рослинного масла та один з найбільших в сівіті постачальник сої .


Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →