Німецька делегація інвесторів їде на Тернопільщину | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Німецька делегація інвесторів їде на Тернопільщину

Автор   /  07/11/2018  /  

Делегація органів місцевого самоврядування та підприємців Schwalm-Eder-Kreis з Німеччини перебуває, з метою ознайомлення з інвестиційним потенціалом, в Тернопільській області. Гості з Європи планують відвідати агрохолдинг «Мрія», повідомляє УНІАН.

«На Тернопільщині вони ознайомляться зі Зборівською ОТГ та її інвестиційним потенціалом, побувають на агрохолдингу «Мрія». Там їм презентують аграрний та економічний потенціал Тернопільщини», — йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі з делегацією голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголосив, що Тернопільщина – це аграрний край, і він впевнений, що ознайомлення з с/г підприємствами області  буде корисним досвідом для німецького бізнесу.

«Я переконаний, що ви отримаєте багато цікавого досвіду з точки зору розвитку сільського господарства. У нас можна багато чому навчитися. Абсолютна більшість наших аграріїв співпрацюють з країнами ЄС та світу. На господарствах і сільгосппідприємствах застосовуються сучасні технології та методи виробництва. Я радий, що у вас є співпраця з селищем Щирець Львівської області. Ми були би дуже раді якби ви, також, стали партнером Тернопільської області», – додав Барна.

Вам також може сподобатися...

Що кажуть лідери президентської гонки про агросектор та земельну реформу перед виборами

Прочитайте більше →