Державна продовольчо-зернова корпорація України заготовила 1,5 млн тонн зернових | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Державна продовольчо-зернова корпорація України заготовила 1,5 млн тонн зернових

Автор   /  28/11/2018  /  

З початку поточного маркетингового року, філії Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) прийняли на зберігання 1,52 млн. тонн зерна нового врожаю, що складає 55% від запланованого на 2018/19 МР обсягу заготівлі зернових, повідомляє прес-служба компанії.

«Передумов для дефіциту зерна немає та маємо намір виконати плани маркетингового року із зберігання, закупівлі та експорту зернових культур», — говорять в ДПЗКУ.

Найбільше зерна прийняли філії:

  • Старокостянтинівський елеватор — 104,2 тис.тонн;
  • Савинський елеватор — 86,4 тис. тонн;
  • Кобеляцький КХП — 86 тис. тонн;
  • Буринський елеватор — 84,9 тис. тонн;
  • Лубенський НОЗ — 72,8 тис. тонн.

Довідково:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →