Державний зерновий гігант планує реалізовувати свою продукцію в роздрібним мережах України під власною торговою маркою | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Державний зерновий гігант планує реалізовувати свою продукцію в роздрібним мережах України під власною торговою маркою

Автор   /  21/11/2018  /  

В планах Державної продовольчо-зернова корпорації України(ДПЗКУ) реалізація продукції власного виробництва, таких як борошно та висівки, через роздрібні мережі України. Зокрема, реалізовувати планують під власною торговою маркою, повідомляє прес-служба компанії.

«Найближчим часом ДПЗКУ планує увійти в роздрібні мережі України з продукцією переробки вже під власною торговою маркою. В корпорації розраховують, що  поєднання високої якості та конкурентної ціни буде сприяти стабільному попиту на неї з боку покупців», — йдеться в повідомленні.

Крім того, в ДПЗКУ прозвітували, про збільшення, за останні 4 місяці, обсягів реалізації борошна та висівок на внутрішньому ринку більше, ніж в 1,5 рази.

«Так, за перші чотири місяці поточного маркетингового року держкорпорацією, липень-жовтень 2018 р., було реалізовано 36,3 тис. тонн борошна та висівок, що складає 22% від планових показників та на 56% перевищує обсяги відвантаження аналогічного періоду минулого року. ДПЗКУ успішно реалізовує переробну продукцію, щомісячно виконуючи плани з продажу», — повідомляють в компанії.

Зокрема, зазначено, що збільшення обсягів реалізації досягнуто за рахунок гнучкої цінової політики, вдалого розміщення підприємств, оптимізації логістики та ефективному використанню власних виробничих потужностей.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →