Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6930⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6880⬆
Пшениця 6 клас- 6680⬆
Ячмінь — 7000↓
Кукурудза — 5040⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Державний зерновий гігант планує реалізовувати свою продукцію в роздрібним мережах України під власною торговою маркою

Автор   /  21/11/2018  /  Немає коментарів

В планах Державної продовольчо-зернова корпорації України(ДПЗКУ) реалізація продукції власного виробництва, таких як борошно та висівки, через роздрібні мережі України. Зокрема, реалізовувати планують під власною торговою маркою, повідомляє прес-служба компанії.

«Найближчим часом ДПЗКУ планує увійти в роздрібні мережі України з продукцією переробки вже під власною торговою маркою. В корпорації розраховують, що  поєднання високої якості та конкурентної ціни буде сприяти стабільному попиту на неї з боку покупців», — йдеться в повідомленні.

Крім того, в ДПЗКУ прозвітували, про збільшення, за останні 4 місяці, обсягів реалізації борошна та висівок на внутрішньому ринку більше, ніж в 1,5 рази.

«Так, за перші чотири місяці поточного маркетингового року держкорпорацією, липень-жовтень 2018 р., було реалізовано 36,3 тис. тонн борошна та висівок, що складає 22% від планових показників та на 56% перевищує обсяги відвантаження аналогічного періоду минулого року. ДПЗКУ успішно реалізовує переробну продукцію, щомісячно виконуючи плани з продажу», — повідомляють в компанії.

Зокрема, зазначено, що збільшення обсягів реалізації досягнуто за рахунок гнучкої цінової політики, вдалого розміщення підприємств, оптимізації логістики та ефективному використанню власних виробничих потужностей.

Вам також може сподобатися...

Китай зібрав майже 658 млн тонн зернових

Прочитайте більше →