Директор елеватора «Агропродсервісу» погрозив Кабінету Міністрів України перекритям з/д колії в Тернопільській області   | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Директор елеватора «Агропродсервісу» погрозив Кабінету Міністрів України перекритям з/д колії в Тернопільській області  

Автор   /  06/08/2018  /  

Управляючий елеватором “Агропродсервісу”, що в селі Яструбово Козівського району, Тернопільської області, звернувся на “гарячу лінію” Кабінету Міністрів України, повідомляє сайт міста Тернополя – «0352».

Директор сповіщає про проблеми з прийняттям і відправкою вагонів з станції «Денисів-Купчинці», Львівської залізниці, та попереджає про блокування з/д колії:

“Станція Денисів-Купчинці (“Львівська залізниця”) закрита для відправки та прийняття вагонів. На даний час станція не приймає і не відправляє вантажі. Попереджаємо у випадку, якщо робота даної станції не буде відновленою протягом 48 годин, відбудеться блокування колій».

Відповідно Кабмін перенаправив дане звернення до ПАТ “Укрзалізниця”.

На що там відповіли:

«Жодних телеграфних вказівок щодо закриття вказаної станції від ПАТ “Укрзалізниця” не надходило. Підтвердженням роботи станції є прибуття цистерн на адресу ПАП “Агропродсервіс” з мінеральним добривом. Твердження заявника про неможливість відправки зерна є неправдивим».

Також, в ПАТ “Укрзалізниця» дану заяву вважають незаконною.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →