Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 7150⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 7100⬆
Пшениця 6 клас- 6870⬆
Ячмінь — 6800⬇
Кукурудза — 5250⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

До кінця року екс-співвласника агрохолдингу «Мрія» Миколу Гуту екстрадують в Україну

Автор   /  26/09/2018  /  Немає коментарів

Екс-голову Ради директорів «Мрія Агрохолдинг», утікача Миколу Гуту до кінця 2018 року екстрадують на батьківщину із Швейцарії, де він, наразі, переховується від українського слідства,  повідомляє Agronews посилаючись на заяву директора юридичного департаменту «Мрії» Сергія Ігнатовського.

Раніше, молодшого Гуту за запитом української сторони було оголошено Інтерполом у міжнародний розшук. Так як, проти нього порушена кримінальна справа за махінації з міжнародними кредитами в агрохолдингу «Мрія» на суму понад 100 млн. дол. США.

«Микола Гута знаходиться в Швейцарії зараз і є рішення суду про його екстрадицію. Однак екстрадиція відкладається у зв’язку з тим, що він попросив політичного притулку у Швейцарії. Йому вже відмовило міністерство міграції в політичному притулку. Це рішення оскаржується у суді. Оскільки є впевненість, що політичний притулок не буде наданий, тому що нема для цього причин, ми очікуємо його екстрадиції десь в кінці цього року», — сказав Ігнатовський у середу на круглому столі «Агробізнес в Україні: перспектива».

Відомо, що наразі, є рішення українського суду про арешт Миколи Гути у разі його повернення до України.

Раніше повідомлялося, що Суд заборонив колишньому керівнику агрохолдингу «Мрія» Миколі Гуті продавати віллу в Німеччині.

Також читайте: Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія), 12 вересня цього року, уклали договір купівлі-продажу с/г активів групи компаній «Мрія», включаючи всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку.

Вам також може сподобатися...

«Кернел» б’є власні рекорди: З початку 2018/2019 МР експортовано 4,4  млн тонн продукції

Прочитайте більше →