До кінця року запрацює найпотужніший елеватор Волинської області | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

До кінця року запрацює найпотужніший елеватор Волинської області

Автор   /  03/10/2018  /  

Фото: Директор ТОВ «П’ятидні» Валерій Діброва

До кінця поточного року у Володимирі-Волинському запрацює найпотужніший в регіоні елеваторний комплекс ТОВ «П’ятидні», повідомляє Волинська ОДА.

Відомо, що будівництво комплексу розпочато у лютому місяці 2018 року.

«Елеватор не має аналогів на території області та є сучасним високотехнологічним комплексом, який надаватиме повний спектр послуг з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна і олійних культур», — йдеться в повідомленні

Директор ТОВ «П’ятидні» Валерій Діброва зазначає, що це лише початок розбудови підприємства у Володимирі-Волинському.

«Сучасне обладнання та наявність кількох ліній надає можливість одночасно приймати зернові не тільки різних культур, але й різної якості та вологості. Крім того, цей елеватор завантажуватиме потяги сировиною, що експортується. Після завершення хочемо ще добудувати залізничну колію біля підприємства та заводи», — розповідає директор підприємства.

Кошторисна вартість об’єкта сягає 8 млн. долл. США. Потужність елеваторного комплексу – майже 70 тис. тонн одноразового зберігання зернових і олійних культур. Також, відомо, що підприємство зможе відвантажувати до 25 вагонів за добу.

Крім того, ведення в експлуатацію елеватору створить 80 додаткових робочих місць.

 «Пам`ятаю, коли минулого разу дивилися будівництво – був лише залитий бетон на землі та ще дещо. А зараз – елеватор майже готовий. Потужне підприємство – гордість Волині», — розповів голова Волинської ОДА Олександр Савченко після того, як відвідав будівництво.

Про компанію:

ТОВ «П’ятидні» — с/г компанія, яка займається виробництвом зернових, олійних та технічних культур. Директор — Валерій Григорович Діброва.

В травні 2017 року підприємство відкрила власний насіннєвий завод з продуктивністю 10 т / год, який виробляє насіння пшениці, сої та гороху.

ТОВ «П’ятидні» складається з п’яти виробничих підрозділів-ділянок: «П’ятидні», «Устилуг», «Хобултова», «Колона», «Окорськ».

Господарство обробляє 16,5 тис. га землі  у Волинській області.

Також, компанія володіє 5-ма сертифікованими зерносховищами.Вам також може сподобатись...

Реакція представників агросектору на результати другого туру виборів президента – огляд соцмереж

Прочитайте більше →