ДПЗКУ стала збитковіша в 4,5 рази | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

ДПЗКУ стала збитковіша в 4,5 рази

Автор   /  29/10/2018  /  

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) за підсумками перших дев’яти місяців поточного року збільшила чистий збиток майже в 4,5 разів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 1,3 млрд. грн.

Про це свідчать дані з фінансового звіту корпорації за третій квартал 2018 року.

Чистий дохід ДПЗКУ від реалізації за січень-вересень скоротився  на 10,1% — до 7,3 млрд. грн. Валовий прибуток скоротився на 35,6% — до 417,1 млн. грн, операційний прибуток знизився на 25,3% — до 102,3 млн. грн.

Довідково:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →