Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6900⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6800⬆
Пшениця 6 клас- 6500⬆
Ячмінь — 7100⬆
Кукурудза — 4930⬇
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

ДПЗКУ закупить зерна по форварду на 1,3 млрд грн

Автор   /  30/10/2018  /  Немає коментарів

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочала програму закупівель зернових культур майбутнього врожаю 2019 року, повідомляє прес-служба компанії.

«В рамках цьогорічної програми планується закупити у сільгоспвиробників близько  360 тис. тонн пшениці, кукурудзи та ячменю. На авансування сільгоспвиробників заплановано виділити  1,3 млрд. грн.»,- йдеться в повідомленні.

Програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходить в два етапи:

  • На першому етапі с/г виробники подають заявку на участь в регіональний відділ ДПЗКУ, сформовують необхідний пакет документів та укладають договір поставки безпосередньо в офісі компанії. Після підписання договору, держкорпорація здійснює передоплату на рахунок сільгоспвиробника в розмірі 3600 грн/тонну зерна з урахуванням ПДВ;
  • На другому етапі ДПЗКУ проводить остаточний розрахунок після передачі зерна у власність корпорації.

«Цього року вартість коштів становитиме від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки. Враховуючи те, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю в ДПЗКУ проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам , які приймають участь в програмі 2 і більше років. А також, додаткову знижку у розмірі 0,25% отримують фермери при укладанні Аграрної розписки», — розповіли в корпорації.

Довідково:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створена в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державною вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.

Вам також може сподобатися...

За 9 місяців 2018 року агропідприємства Держрезерву отримали 290 млн грн доходу

Прочитайте більше →