Елеватор ДПЗКУ в Луганській області поновив свою роботу | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Елеватор ДПЗКУ в Луганській області поновив свою роботу

Автор   /  14/08/2018  /  

Відновлено роботу філії ПАТ «ДПЗКУ» «Солідарненський елеватор», що є першим кроком до збереження цього підприємства, повідомляє прес-центр Луганської ОДА.

Даний елеватор є основним бюджетоутворюючим підприємством, яке забезпечує робочими місцями більшу частину жителів села Солідарне.

Раніше, поточного року Державна продовольчо-зернова корпорація України вирішила призупинити роботу Солідарненського елеватору (Білокуракинський р-н, Луганська обл.), через його нерентабельність.

В зв’язку з цим, керівництво району та елеватору звернулися до голови Луганської обласної державної адміністрації.

Наразі підприємство відновило свою роботу. Для стабільного функціонування підприємства потрібно приймати на зберігання не менше 15 тис. тонн зерна. Що дасть змогу створювати робочі місця та наповнювати районний бюджет.

Про компанію ДПЗКУ:

Публічне акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» — національний оператор зернового ринку України, лідер в сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

Створено в 2010 році, ПАТ «ДПЗКУ» є найпотужнішою державної вертикально-інтегрованою компанією в аграрному секторі економіки України.

Корпорації належить 10% сертифікованих елеваторних потужностей України.

Можливості портових терміналів ПАТ «ДПЗКУ» дозволяють забезпечити до 6% середньорічних обсягів експортної перевалки українського зерна.

Переробні підприємства корпорації здатні задовольнити до 10% потреб внутрішнього ринку України в борошні, крупах і комбікормах.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →