«Епіцентр-Агро» збудує 5 нових елеваторних комплексів | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Епіцентр-Агро» збудує 5 нових елеваторних комплексів

Автор   /  07/01/2019  /  

«Епіцентр Агро», структурний підрозділ «Епіцентр К», підписав угоду щодо будівництва 5-ти нових елеваторів з польським виробником обладнання, компанією Feerum S.A. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Вартість угоди склала майже 50 млн. євро. Згідно повідомлення, передбачається будівництво елеваторних комплексів загальною потужністю одноразового зберігання зернових 725 тис. тонн.

Відомо, що нові комплекси побудують у Вінницькій, Київській та Хмельницькій областях. Потужність кожного складе 100 тис. тонн.

Планується, що об’єкти будуть введенні в експлуатацію в середині вересня 2019 року.

Згідно слів керівника аграрного напрямку «Епіцентр К» Василя Мороза, додаткові потужності дадуть змогу наростити якісні резерви для зберігання зерна:

«У наступному році ми станемо незалежними від ринкового дефіциту: будемо планувати й оптимізувати всю нашу внутрішню логістику власними зусиллями. Крім того, з появою нових потужностей зможемо також здійснювати професійні послуги із приймання та промислового зберігання зерна для інших агровиробників».

Про компанію:

Компанія «Епіцентр Агро» — сільськогосподарський підрозділ «Епіцентр К», створений Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 111 тис. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській та Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →