Глобальне потепління зменшить врожайність головних зернових культур | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Глобальне потепління зменшить врожайність головних зернових культур

Автор   /  19/10/2018  /  

Згідно з дослідженнями вчених з Вермонтського університету ще одна причина, через яку глобальне потепління може бути небезпечно для всієї планети – голодні комахи. Дослідники повідомляють, що підвищення температури буде стимулювати апетит комах і прискорить їх розмноження, у результаті чого такі ключові продовольчі культури, як пшениця, кукурудза, рис — можуть постраждати від низької врожайності, передає Голос Одеси.

Ці три культури складають 42% від щоденної норми в калоріях світового населення. Їх дефіцит може призвести до зниження продовольчої безпеки та конфліктів, особливо в бідних регіонах земної кулі.

При збільшені температури повітря, метаболізм комах-шкідників відповідно збільшується, в результаті чого, комахи починають поїдати більше с/г культур.

Дослідження свідчать, що глобальні втрати врожаю зернових культур зростуть від 10% до 25% при кожному підвищенні глобальної температури на 1 градус.

Зокрема, в Європі, яка, наразі, є основним виробником пшениці в світі, щорічні втрати врожаю від комах можуть сягнути 16 млн. тонн. У США, які є найбільшим в світі виробником кукурудзи, втрати врожаю від комах, можуть сягнути 20 млн. тонн кукурудзи на рік. Китай, що вирощує третину усього світового виробництва рису, може понести втрати в розмірі — 27 млн. тонн рису на рік.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →