Господарства «Епіцентр Агро» зібрали 760 тис тонн зернових та олійних культур | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2018  > 

Господарства «Епіцентр Агро» зібрали 760 тис тонн зернових та олійних культур

Автор   /  30/11/2018  /  

«Епіцентр Агро», структурний підрозділ «Епіцентр К», повідомив про завершення жнив на структурних підрозділах компанії. Наразі, зібрано 760 тис. тонн зернових та олійних культур, повідомляє прес-служба підприємства.

В розрізі культур, намолосчено:

  • 501 тис. тонн кукурудзи з площі 41,2 тис. га. Врожайність в бункерній вазі склала 12,16 т/га;
  • 138,8 тис. тонн озимої пшениці з площі 22,9 тис. га, з врожайністю 6,04 т/га;
  • 123, 4 тис. тонн соняшника з площі 35,5 тис. га. Врожайність — 3,47 т/га.

Керівник аграрного напрямку ТОВ «Епіцентр К» Василь Мороз зазначив, що всі агротехнічні роботи на полях підприємства завершились вчасно. Зокрема, до першого снігу встигли зробити якісний обробіток ґрунту.

«Отриманими результатами врожайності задоволені: їх вдалося досягти за рахунок чіткого дотримання технології вирощування, вдалого підбору сортів, застосування високопродуктивної техніки та добре прорахованій інвестиційній стратегії», — прокоментував керівник.

Згідно слів Василя Мороза, підготовка до наступного сезону вже розпочалася.

«Зупинятися на досягнутому не збираємося: продовжуємо оновлювати парк сільгосптехніки, реалізуємо інвестиційну програму із розбудови елеваторного напрямку. Зміцнення позицій у зерновій логістиці та промисловому зберіганні — одне із наших ключових завдань на найближчий час», — додав він.

Наразі, «Епіцентр Агро» будує два нові елеватори на Вінниччині — у Вапнярці та Вендичанах, а також, проводить реконструкцію зі збільшення потужностей на Вінницькому елеваторі та Закупнянському ХПП. Зокрема, компанія  планує будівництво чотирьох нових елеваторів.

Про компанію:

Компанія «Епіцентр Агро» — сільськогосподарський підрозділ «Епіцентр К», створений Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 110 тыс. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →