Група компаній «Агроліга» відкрила олійноекстракційний завод в Харківській області | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Група компаній «Агроліга» відкрила олійноекстракційний завод в Харківській області

Автор   /  08/10/2018  /  

Група компаній «Агроліга» урочисто відкрила новозбудований олійноекстракційний завод на Харківщині в смт. Нова Водолага, повідомляє прес-служба компанії.

«Наш завод побудований за принципом «ecologically friendly» із суворим дотриманням екологічних стандартів з найсучаснішим обладнанням, і найголовніше — повністю з «нуля»,- йдеться в повідомленні.

Відомо, що потужність переробки на новому заводі сягне 110 тис. тонн соняшнику в рік, з подальшим поетапним її збільшенням до 170 тис. тонн.

Також, повідомляється, що робота заводу включає в себе повний цикл переробки олійних культур: від прийому, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення і подальшого фасування готової продукції.

«Головними перевагами нашого ОЕЗ є варіативність обсягів переробки, високі рівні автоматизації і технологічного обладнання, можливість працювати з різними культурами, а також, короткий логістичний маршрут доставки сировини»,- зазначають в компанії.

Сучасна лінія екстракції дозволяє збільшити вихід олії на 10% більше в порівнянні з пресової технологією видобутку олії. До всього, завод побудований з перспективою на переналаштування устаткування під виробництво соєвої та рапсової олії без додаткових інвестицій в обладнання.

«Після запуску заводу частка ринку соняшникової олії по Харківському регіону досягне 10-12%»,  — повідомляють в «Агролізі»Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →