Європейський банк реконструкції та розвитку прокредитує «Кернел» на 48 млн долл | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Європейський банк реконструкції та розвитку прокредитує «Кернел» на 48 млн долл

Автор   /  14/12/2018  /  

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділить довгостроковий кредит в розмірі до 48 млн. долл. США  агрохолдингу «Кернел».

Відповідний проект схвалила Рада директорів банку напередодні на засіданні, повідомив старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов, передає AgroPortal.

Згідно інформації на сайті ЄБРР, окремі довгострокові інвестиції будуть спрямовані в інфраструктуру агробізнесу Kernel Group для підтримки в реалізації її стратегії сталого розвитку. Загальна вартість проекту оцінюється в 110 млн. долл. США.

Про компанію:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) затвердив у вересні 2018 року видачу «Кернел» довгострокового фінансування в розмірі до 250 млн. долл. США для покриття капітальних витрат на 2019 фінансовий рік (почався з 1 липня 2018 року).

Проект складається з фінансування двох силосів для зберігання зерна, терміналу з переробки і зберігання зерна в Чорноморському порту, п’яти ТЕЦ і заводу з переробки насіння соняшнику. За інформацією ЄІБ, загальна вартість проекту складе до 519 млн. долл. США.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →