Кабмін призначив Євгена Кравцова головою правління «Укрзалізниці» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Кабмін призначив Євгена Кравцова головою правління «Укрзалізниці»

Автор   /  10/01/2019  /  

Сьогогдні, 10 січня, Кабінет Міністрів України, який є акціонером «Укрзалізниці», ухвалив рішення про призначення головою правління ПрАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, повідомляє прес-служба компанії.

«Глобальне завдання – перевезти все, що вироблене на внутрішньому ринку, нам необхідно отримати від Укрзалізниці більш якісний сервіс. Даємо мандат Євгену Кравцову на формування професійного правління», – прокоментував Гройсман.

Голова наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер позитивно оцінив дане рішення та висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям наглядової ради та правління компанії в найшвидші терміни буде затверджено стратегію розвитку компанії- перевізника та здійснено невідкладні кроки з її реалізації.

Довідково:

В 2015 році Євген Кравцов очолив посаду радника генерального директора «Укрзалізниці». Далі працював директором (з реформування, майнової та правової політики) компанії, начальником департаменту реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці, членом правління ПАТ «Укрзалізниця», в.о. голови правління ПрАТ «Укрзалізниця», а також, першим заступником міністра інфраструктури України – головою наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця».

 В серпні 2017 року Кравцов повернувся до ПрАТ «Укрзалізниця» та виконував обов’язки голови правління підприємства.

«Під керівництвом Євгена Кравцова було завершено процес реформування галузі та прийнято перший статут компанії, здійснено реформу корпоративного управління, сформовано наглядову раду товариства за участі незалежних членів. Також державним реєстратором проведено реєстрацію змін до статуту Укрзалізниці. Його нову редакцію було затверджено постановою Кабінету Міністрів України 31 жовтня 2018 року. Укрзалізниця змінила тип товариства на приватне акціонерне товариство»,- розповідають в компанії.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →