Кернел побудує на Західній Україні завод за 180 млн долл США | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Кернел побудує на Західній Україні завод за 180 млн долл США

Автор   /  02/11/2018  /  

Агрохолдинг «Кернел» побудує на Хмельниччині, в Старокостянтинівському районі, завод з переробки олійних культур потужністю 1 млн. тонн/рік, повідомляє сайт «УкрАгроКонсалт» з посиланням на повідомлення компанії.

 «У рамках стратегії розвитку до 2021 року «Кернел» планує побудувати завод з переробки олійних культур на Західній Україні, вартість якого складе 180 млн. долл. США. Введення в експлуатацію заплановано на початок 2021 року», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, відомо,  що передбачається будівництво ТЕЦ потужністю 22 МВт, яка буде працювати на соняшниковому лушпинні. До кінця 2020 року компанія планує встановити аналогічні ТЕЦ на всіх своїх заводах загальною потужністю 72 МВт.

Згідно матеріалів delo.ua, директор департаменту виробництва, досліджень і розвитку агробізнесу «Кернел» Віталій Ставничук розповів про плани холдингу:

«На заході ми вивчаємо можливості з будівництва потужностей з переробки соняшнику. Ми давно працюємо на заході, де розвиваємо інші напрями, елеваторний бізнес. Це план на 2018-2019 роки. Зараз розглядаємо Хмельницьку та Тернопільську області. Проекту ще немає.»

Про компанію:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →