«Кернел» випустив ексклюзивну партію вітамінізованої соняшникової олії ТМ «Щедрий ДАР» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Кернел» випустив ексклюзивну партію вітамінізованої соняшникової олії ТМ «Щедрий ДАР»

Автор   /  14/09/2018  /  

Агрохолдинг «Кернел» представив ексклюзивну партію, першої на території України, вітамінізованої соняшникової олії ТМ «Щедрий ДАР», яка крім природного вмісту вітаміну Е, також, додатково насичена вітамінами А і Д, повідомляє агентство УНІАН.

«Це стало можливим завдяки впровадженню нового методу виробництва — фортифікації, або цілеспрямованого насичення продукту корисними елементами», — розповіла на прес-конференції керівник відділу маркетингу «Кернел» Інна Тохтарова.

За її словами, при фортифікації продукти харчування додатково збагачують вітамінами та мінералами.

«Ми, як компанія, як лідер, вирішили авторизувати фортифікацію продуктів харчування разом з нашими партнерами, промисловим концерном BASF», — додала Тохтарова.

Згідно повідомлення, олія з представленої лінійки, після одного циклу смаження, зберігає 90% вітамінів, а її ціна буде на рівні звичайної рафінованої олії  ТМ «Щедрий ДАР».

«Ми використовуємо олію здебільшого для смаження. І на сьогодні ми знаємо, що в нашому продукті вітаміни зберігаються після одного циклу смаження на 90%», — зазначила представник «Кернела».

Директор підрозділу німецького хімічного концерну BASF зі збагачення харчових продуктів Андреас Блютнер проінформував, що  фортифікована продукція користується великим попитом у багатьох країнах світу.

«У 30 розвинених країнах на державному рівні діють спеціальні програми з обов’язкового збагачення мікроелементами соняшникової олії, зокрема вітамінами А і Д, які Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує вживати щодня», — сказав Блютнер.

Продажі, представленої вітамінізованої соняшникової олії, в супермаркетах стартують вже в поточному місяці.

Згодом, «Кернел» розгляне можливість використання даного методу фортифікації для виробництва іншої продукції компанії.

Про компанію:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє понад 600 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

Зерновик Косюк

У МХП кажуть, що ЄБРР не відмовлявся надавати їм кредит

Прочитайте більше →