«Кернел» запустив онлайн-платформу для зерновиків | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Кернел» запустив онлайн-платформу для зерновиків

Автор   /  21/11/2018  /  

Агрохолдинг «Кернел» запустив першу в Україні комунікаційну платформу «Open Agribusiness» для обміну інформацією та співпраці між аграріями, повідомляє AgroPortal посилаючись на повідомлення компанії.

«Багатофункціональный портал «Open Agribusiness» — джерело самої актуальної та корисної інформації, а також, мотивації для кожного партнера-сільгоспвиробника», — інформують в холдингу.

Зокрема, генеральний директор «Кернел» Євген Осипов розповідає, що дана онлайн-платформа буде стимулювати розвиток кожного учасника, а також, зростання всієї аграрної галузі в цілому.

«Завдяки онлайн-платформі наша компанія відкриває для колег свої активи, презентуючи свої можливості, переваги, ділячись досвідом використання сучасних технологій та впровадження інноваційних проектів. Ми впевнені, що обмін інформацією та досвідом стимулює розвиток. І що саме через відкриті відносини в Україні можна досягти виробництва 100 млн. тонн зернових в рік», — прокоментував гендиректор.

В рамках даного проекту «Open Agribusiness» компанія «Кернел» надає аграріям безліч сервісів, зокрема:

  • «Форвардна програма»- дозволяє партнерам отримати фінансування від компанії для модернізації виробництва, збільшення урожайності, тощо. Це сервіс корекції GNNS для високоточної роботи автоматизованої техніки всіх виробників на полях. Сама мережа і, відповідно, доступність сигналів на території України постійно розширюється;
  • «Агротехнології» — надає інформацію про передові агровиробничі практики, що застосовуються в компанії;
  • додатковий доступ до системи супутникового моніторингу Cropio. Де учасники програми зможуть побачити інформацію не тільки про свої поля, але, також, про поля сусідів.

Про компанію:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →