Логістична галузь України стримує зростання експорту зернової продукції — УЗА | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Логістична галузь України стримує зростання експорту зернової продукції — УЗА

Автор   /  01/10/2018  /  

Фото: Президент УЗА — Микола Горбачов.

Основним фактором який стримує зростання експорту зернової продукції з України залишається неготовність вітчизняної логістичної галузі працювати з великими обсягами зерна, розповів на форумі зернопереробників в Одесі президент Української Зернової Аґсоціації Микола Горбачов, повідомляє УЗА.

«Україна має колосальний потенціал з нарощування обсягів виробництва зернових і, відповідно, по збільшенню експорту. У нас досить розвинена інфраструктура, але логістика не встигає за розвитком аграрного ринку», – заявив Горбачов.

Згідно його слів, Україна може щорічно вирощувати близько 100 млн. тонн агропродукції і експортувати близько 70 млн. тонн.

«Але для цього Укрзалізниці необхідно наростити існуючий парк вагонів приблизно в 2 рази, тим самим, збільшивши число вагоноподач», – уточнив президент УЗА.

Щодо ринків збуту українського зерна, то на думку Горбачова, найбільш перспективними являються країни Азії.

«Наприклад, в Туреччину Україна щорічно поставляє близько 2,4 млн. тонн зерна. При цьому, я вважаю, що це ще не межа і нашим країнам є над чим працювати і куди розширюватися в плані спільного співробітництва », – додав спікер.Вам також може сподобатись...

Компанія «Кусто Агро» збільшила земельний банк на 7 тис га

Прочитайте більше →