Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6930⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6880⬆
Пшениця 6 клас- 6680⬆
Ячмінь — 7000↓
Кукурудза — 5040⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Французька компанія «Louis Dreyfus» запустить зерновий термінал в Одесі

Автор   /  12/11/2018  /  Немає коментарів

Фото: генеральный директор компании Louis Dreyfus -Margarita Louis-Dreyfus

Міжнародна компанія «Louis Dreyfus» інвестує в будівництво мультимодального зернового комплексу в морському порту «Одеса». Планується, що об’єкт запустять в експлуатацію влітку 2019 року, повідомляє «ЦТС».

«Зараз Louis Dreyfus успішно будує мультимодальний зерновий термінал в Одеському порту. Його планують запустити в експлуатацію влітку 2019 року», — йдеться в повідомленні.

Відомо, що під час зустрічі Президента України Петра Порошенка з представниками компанії Louis Dreyfus, Маргарита Луї-Дрейфус зазначила, що за останні 4 роки в Україні відбулися позитивні зміни, відповідно, компанія відчуває їх у своїй роботі.

Про компанію:

«Louis Dreyfus»- міжнародна французька компанія, заснована в 1951 році. Штаб-квартира знаходиться в Женеві. Наразі, компанія представлена в 50 країнах світу. Генеральный директор — Маргарита Луи-Дрейфус.

«Луї Дрейфус Україна ЛТД» — найбільший експортер українського зерна серед іноземних компаній. Працює на ринку України з 1998 року. Має 6 елеваторів, які розташовані у Вінницькій, Черкаській та Запорізькій областях.

Вам також може сподобатися...

Китай зібрав майже 658 млн тонн зернових

Прочитайте більше →